KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14052036
nr 1405 2036
Gunilla Kjäll. Signerad, daterad 2003 a tergo. Olja på duk, 22x27cm, yttermått inklusive ram: 24x29cm
Utrop:
600 kr
måndag 21 juni 2021
kl 19:44:46
21 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer